Komunikat nr 3

PT Wojewódzcy Organizatorzy
65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Mijają dwa tygodnie od poprzedniego komunikatu, uznaliśmy że pora odezwać się, by dać znak, że trwamy, troszczymy się o sprawę, planujemy – w rozmaitych wariantach – przyszłe działania. Oczywiście, jesteśmy w tym planowaniu mocno ograniczeni, bo przecież będziemy musieli dostosować się do nieznanych jeszcze rozporządzeń władz, do sytuacji w innych, najbardziej istotnych obszarach życia społecznego. Robimy jednak tyle, byśmy w stosownym momencie nie okazali się bezradni, nieprzygotowani do przemyślanych, szybkich postanowień. I w tym duchu kierujemy do Państwa dwie sprawy.

  1. Prośba, Serdecznie apelujemy o przesłanie do nas krótkiej informacji n. t. w jakim momencie w Waszym województwie był OKR w momencie wprowadzenia przez rząd stanu epidemii. Mamy cząstkowe dane (kilka województw), wynika z nich, że było bardzo rozmaicie; chcielibyśmy zrobić coś w rodzaju fotografii, uchwycić chwilę – by móc powiedzieć: Konkurs rozpoczął się. To naprawdę może być krótkie powiadomienie, ważny jest konkret.
  1. Informacja. Zarząd Główny TKT podjął decyzję o powołaniu Rady Regulacyjnej 65 OKR. To nie będzie tzw ciało dekoracyjne. Ma ona za zadanie obserwowanie rozwoju sytuacji, wymianę i analizowanie wiadomości (z zewnątrz i przekazywanych przez głównego organizatora), konsultowanie i zbiorowe ustanawianie istotnych postanowień w zakresie organizacji i programu 65 OKR. W skład Rady wchodzą: szefowie organizacyjni turniejów finałowych – Katarzyna Sygitowicz (Słupsk), Jan Jabłoński (Włocławek), Aleksandra Kowalewska (Ostrołęka), ze strony ZG TKT – prof. AT Lech Śliwonik i Jan Zdziarski oraz prof. Bożena Suchocka. Wszyscy są od lat zakorzenieni w Konkursie, znają wszystkie jego problemy, odpowiadają za ważne elementy, w tym za jego wizerunkową stronę .

*

Czekamy na kontakt z Waszej strony. Nasz kolejny komunikat planujemy wysłać po Świętach Wielkiej Nocy.

Przyjmijcie nasze serdeczne życzenia – oby te Święta były dla Was i dla Waszych bliskich zdrowe, spokojne, oby przyniosły zapowiedź lepszych dni.

Lech Śliwonik
Prezes

Jan Zdziarski
Wiceprezes

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić przyjazność dla użytkownika. Użytkownik wyraża zgodę na dalsze korzystanie ze strony internetowej.

Polityka prywatności