Poradnia

Poradnia logopedyczna TKT

Środy, g. 15.00-20.00

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

Warszawa, ul. Kajakowa 12b

 

Obowiązuje wcześniejsze umówienie wizyty!

668 417 535

glosprofesjonalny@gmail.com

 

Oferowane usługi:

  • Diagnoza logopedyczna
  • Terapia logopedyczna dzieci od 4. roku życia
  • Terapia logopedyczna młodzieży i dorosłych
  • Rehabilitacja głosu
  • Nauka dykcji i emisji głosu
  • Logopedia artystyczna
  • Konsultacje dla osób zawodowo posługujących się głosem, przygotowanie do wystąpień

 

Kacper Gugała – prowadzi zajęcia w Poradni TKT. Logopeda i teatrolog, absolwent Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, ukończył logopedię ogólną i kliniczną kolejno na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praktyk słowa – wielokrotny laureat konkursów recytatorskich.

Specjalizuje się w nauce dykcji i terapii głosu. Prowadził zajęcia w przedszkolach, szkołach i placówkach kultury. Pracował w poradni foniatrycznej i studiu wokalnym. Stale zdobywa i podnosi swoje kwalifikacje; uczestniczy w sympozjach, szkoleniach i warsztatach. Jest certyfikowanym terapeutą metody miofunkcjonalnej (A. Kittel), ukończył kurs kinesiotapingu dla logopedów (Brychcy/de Ru), w praktyce zawodowej korzysta z metod o skuteczności potwierdzonej naukowo, m. in. terapii manualnej krtani wg L. Mathiesson, lax-vox, elementów physiological voice training. Członek Oddziału Mazowieckiego Towarzystwa Kultury Teatralnej i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Głosu. Publikuje na łamach „Sceny” i „Głosu Nauczycielskiego”.

Oficjalny partner:

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić przyjazność dla użytkownika. Użytkownik wyraża zgodę na dalsze korzystanie ze strony internetowej.

Polityka prywatności