65. OKR – Komunikat nr 6

„Dynamiczna rzeczywistość” zmusza raz po raz do modyfikacji ustaleń. Teraz z przyczyn organizacyjnych (ściśle rzecz biorąc – hotelowych) konieczna jest korekta w kalendarzu finałowych spotkań 65 OKR. Oto ona i wynikające z niej „rozluźnienie” regulaminu:

  1. Finałowy turniej teatrów jednego aktora w Słupsku odbędzie się w dniach

15 – 18 października 2020 r. (nie jak wcześniej planowano – 1 – 3 października 20).

  1. Przeglądy wojewódzkie 65. OKR odbywają się do dnia 26 września 2020 r., jednak wycofujemy zapis o konieczności natychmiastowego przekazania kompletu dokumentów do głównego organizatora; protokóły, karty uczestnika itp. mogą być wysyłane do końca września.

Wyjaśniamy, że dni konkursowe to 15 i 16 oraz zamykający turniej 17 października. (18 października jest dniem imprez, spotkań, zdarzeń dla mieszkańców miasta.)

*

Mamy teraz zwarty (trzy kolejne weekendy) harmonogram końcowego etapu OKR. Dodać trzeba, że odbywający się zawsze w pierwszej dekadzie października Koncert Laureatów OKR w Teatrze Polskim im. A. Szyfmana w Warszawie, dzięki niezmiennie wielkiej życzliwości dyrektora Andrzeja Seweryna, mogliśmy przenieść na 8 listopada 2020.

*

Od kilku Gospodarzy wojewódzkiego etapu 65 OKR dostaliśmy informacje o przygotowanych rozwiązaniach organizacyjnych i programowych. Pięknie dziękujemy. Byłoby pożyteczne, gdyby taki typ kontaktu stał się powszechny – moglibyśmy zaproponować swego rodzaju wymianę doświadczeń i pomysłów.

*

Konkretne informacje dotyczące wszystkich finałowych przeglądów będziemy przekazywali sukcesywnie w kolejnych komunikatach.

Łączymy serdeczne pozdrowienia.

Lech Śliwonik
Prezes

Jan Zdziarski
Wiceprezes

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić przyjazność dla użytkownika. Użytkownik wyraża zgodę na dalsze korzystanie ze strony internetowej.

Polityka prywatności